Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Ця вправа підсумовує все, що дитина встигла дізнатися про системи лінійних рівнянь, та дозволяє використати ці знання безпосередньо для головного — пошуку невідомих елементів.

Перед учнем міститься система лінійних рівнянь, яка може бути більш складною, ніж попередні, з якими школяр мав справу досі. Ніякі підказки не даються. Учень має сам зрозуміти, як обчислити рівняння, враховуючи зв’язок між невідомими в різних виразах. Дитина може використати метод додавання або підстановки тощо. Школяр подумки виконує потрібні математичні дії, після чого вписує у відповідні порожні клітинки результати своїх обчислень. Клітинки належать різним персонажам, що надаються для посилення інтерактивності завдання.

Ця вправа дозволяє остаточно закріпити на практиці тему систем рівнянь та навчитися вільно використовувати різні методи їх розв’язку, самостійно вибираючи, який із них може допомогти в конкретному випадку.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.7
Знаходимо невідомі в системі рівнянь
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися