Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Область визначення — це цілий ряд чисел, які задовольняють лінійну функцію та можуть використовуватися як аргумент для неї. Справа в тому, що в деяких випадках виконати дію, яка описується у функції, неможливо. В область визначення аргументу не входять такі числа.

Школяр бачить перед собою лінійну функцію. Учень має зрозуміти, аналізуючи структуру виразу, чи є числа, які не можна підставити замість «х», інакше вираз стане неможливо виконати. Наприклад, якщо аргумент перебуває в знаменнику, ця частина дробу не може бути 0. Під функцією є два варіанти того, яка є область визначення функції. Кожен варіант належить своїм персонажам. Дитина аналізує ці варіанти, після чого робить висновок про те, який із них є правильним, і вибирає один із них.

Це завдання дозволяє учню зрозуміти характер поняття «область визначення» та те, для чого вона потрібна. А різноманіття функцій, з якими матиме справу школяр, дасть практичний довід у цьому.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.2
Знаходимо область визначення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися