Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Тема виміру площі особливо актуальна для дитини, оскільки вона торкається не лише суто життєвих одиниць виміру, які використовуються для виконання різних операцій. Площа є важливою величиною для геометричних фігур, що мають два виміри.

У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься обчислювати цю величину. Перед учнем містяться умови задачі, де продається набір чисел, яких достатньо, аби дізнатися площу геометричної фігури, а також вказується її вид. Дитина згадує, як потрібно обчислювати площу фігури залежно від виду. Наприклад, що формула площі прямокутника — це перемножені довжина та ширина, а формула площі квадрата — довжина однієї сторони в другому степені. Виконавши потрібні дії, школяр знаходить відповідь на питання. Під задачею є об’єкт, який треба перемістити в одну з двох робочих зон. Кожна з цих зон підписана числом — варіантом відповіді на питання задачі.

Школяр переносить об’єкт до потрібної зони і проходить на новий етап завдання, отримуючи практику у знаходженні площі геометричної фігури.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.10
Знаходимо площу фігури
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися