Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Математичні вирази можуть бути досить різними. Нескінченність чисел та велика кількість можливих комбінацій буквених компонентів із ними робить і різноманіття виразів вкрай великим. Та завдяки наявності в них тих чи інших особливих прикмет їх можна згрупувати. Ця вправа дозволить навчитися знаходити в різних виразах щось спільне для такого групування.

Школяр бачить перед собою набір виразів, що містять різні буквені елементи й різні числа, а також можуть суттєво відрізнятися за дією. Дитина аналізує увесь набір цих виразів, щоб знайти те, що є в них спільного. Наприклад, майже всі вони можуть містити буквений компонент. «Майже» — тому що є один вираз, котрий відрізнятиметься від усіх інших за вибраною ознакою. Школяр має виділити його, щоб пройти на новий етап.

Ця вправа дасть учню навчитися краще розуміти структуру виразів та з потрібною уважністю аналізувати їхній склад. Це дозволить у майбутньому уникнути розповсюджених помилок, наприклад, коли дитина пропускає важливий елемент виразу, не помітивши його між великими числами.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.5
Знаходимо помилковий вираз
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися