Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Вертикальні кути, які утворюють при перетині двох прямих ліній, є рівними. Тож будь-яка відмінність у величині, пропорційний зв’язок між кутами тощо можливі лише у випадку із суміжними кутами, з якими дитина матиме справу в процесі виконання цього завдання.

Перед учнем міститься текстове завдання, де формулюється мета пошуків, тобто — конкретна величина в градусах двох суміжних кутів. Нижче перебуває малюнок, у структуру якого вписано ту інформацію, якої вистачить для пошуку відповіді на задане питання. Інформації небагато, наприклад, описуються лише пропорційний зв’язок між двома суміжними кутами. Дитина має згадати, що сума таких кутів дорівнює 180 градусам. У такому випадку можна подумки сформулювати та розв’язати рівняння. Зробивши це, школяр вписує відповідні числа в порожні клітинки під малюнком.

Виконання цього завдання дозволяє дитині сконцентруватися на суміжних кутах та виконанні різних дій із ними та дозволить закріпити в пам’яті властивості таких кутів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Щ.12
Знаходимо суміжні кути
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися