Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Ця вправа є протилежністю до попередньої. Якщо минулого разу учню потрібно було знаходити значення функції, то цього разу школяру пропонується обчислювати значення аргументу.

Учень бачить перед собою таблицю, яка вельми нагадує попередню, але тепер порожніми є клітинки в першому рядку, тобто різні значення «х». Функція подається у формулюванні завдання вище. Школяр підставляє замість «у» вказані в таблиці числа, після чого отримує фактично звичайне рівняння.

У функціях подаються різні дії в різноманітних комбінаціях, наприклад, додавання та множення, ділення та віднімання тощо. Крім того, дитина працюватиме з десятковими числами, дробами, цілими числами з різними знаками, тож, крім того, що ця вправа є корисною для покращення навичок роботи із функціями, вона також є ефективним тренажером для розв’язування багатоелементних виразів із різними за характером математичними одиницями.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.4
Знаходимо значення аргументу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися