Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

ЛІнійна функція є математичним виразом, де значення перебуває в безпосередній залежності від аргументу. Тобто якщо в одній і тій самій функції аргумент замінити на інше число, зміниться і значення.

У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься знаходити значення функції залежно від аргументу. Учень бачить перед собою таблицю, у якій подаються різні варіанти аргументу. Важливо зрозуміти, що функція для них одна й та ж сама. Учень аналізує функцію, що міститься у формулюванні завдання вище, після чого в цей вираз підставляє отримане число «х» замість цієї літери, а далі залишається виконати обчислення згідно з виразом, щоб визначити, чому дорівнює «у». Значення функції вписується у відповідні порожні клітинки під кожен варіант аргументів.

Крім того, що це завдання дає змогу тренувати вміння виконувати різноманітні математичні дії, воно також є корисним для того, щоб учень міг зрозуміти, наскільки міцний зв’язок між значенням функції та його аргументом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.3
Знаходимо значення функції
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися