Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Зростаючою функцією є така, за допомогою якої можна побудувати пряму, яка буде «йти вверх» по напрямку осі «х». Спадаюча відповідно буде йти «вниз». Можна використовувати інше формулювання: якщо число, на яке треба помножити «х» у лінійній функції, є більшим, ніж «0», то функція зростаюча, а якщо це число менше, ніж «0», – спадаюча.

У процесі виконання цього завдання дитина навчиться, маючи лише лінійну функцію, зрозуміти, яким буде графік до неї. Перед учнем – вираз, який треба проаналізувати. Під його зображенням — двоє персонажів, які сперечаються. Один вважає, що ця функція зростаюча, інший — що спадаюча. Щоб зрозуміти, хто має рацію, не потрібно навіть виконувати ніяких обчислень. Досить і того, щоб оцінити значення числа, на яке потрібно помножити «х».

Ця вправа доповнює знання про лінійні функції та графіки до них, роблячи їх більш повними й допомагаючи учню навчитися краще орієнтуватися в цій темі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.12
Зростання\спадання функції
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися