Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Якщо звичайна робота з термометром вимагає лише знань правил додавання та віднімання, то аналіз цих даних звертається до вміння учня працювати з графіком. Тому ця вправа має досить велике значення для цілісного сприйняття та ефективного використання дитиною всього комплексу здобутих математичних навичок. На екрані перед учнем на кожному етапі знаходиться зображення нового графіку, інформація в якому має безпосереднє відношення до температури. Графік зображує динаміку зміни температури у перспективі певного часового проміжку. Від лівого нижнього кута, де сходяться лінії графіка, йдуть два вектори: вертикальний показує зміну температури, а горизонтальний – часу. Від руху кривої залежить те, як саме з плином часу змінилась температура – чи вона падала, чи зростала. На кожній годині її показники фіксувались на певній висоті, тобто у точці, яка означає конкретну температуру. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб знайти на графіку вказану в завданні годину та відстежити, якою температура була саме в цей час. Учень знаходить відповідь та записує її у порожню клітинку під графіком. Після цього дитина проходить далі, на новий етап завдання, де треба буде виконати дії аналогічного характеру, тільки графік буде будуватись по-новому.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.2
Аналіз температур
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися