Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Аналоговий годинник вважається більш складним для сприйняття і розуміння дитиною, ніж цифровий, хоча він значно більш старовинний, ніж електронний тип. Справа у специфічній формі подачі інформації про час. Круглий циферблат має дванадцять ділень, які відповідають за години доби. Отже, якщо стрілка вказує на цифру «7», це може бути й сьома година ранку, й девʼятнадцята вечора. А більш довга стрілка, яка показує хвилини, рухається швидше і показує, скільки часу збігло до наступної години. Коли, скажімо, вона знаходиться на цифрі «6», значить, вона пройшла півоберту (рахується від «12»), а половина години – це тридцять хвилин. У ході виконання цього завдання дитина навчиться більш впевнено перекладати показники цифрового годинника на аналоговий. На екрані перед учнем є два такі цифрові годинники – нова пара на кожному наступному етапі вправи. Учень бачить також дві порожні клітинки біля кожного. Туди треба перенести аналогові годинники, які показують такий самий час, але своїм чином. Варіанти знаходяться під цифровими годинниками. Учень вивчає кожний і знаходить ті, де комбінація обох стрілок підходить під надані дані, які є в електронних годинниках. Коли учень до обох підбере та перемістить свої аналогові годинники, то пройде на наступний етап, де треба буде виконати дії аналогічного типу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.2
Аналоговий та цифровий годинник
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися