Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Правильне розуміння часу дуже важливе для повсякденного життя, адже завдяки цьому людина може і розробити свій власний графік, і узгодити свої плани з чужими, і просто краще розуміти час. Проте ця тема не така проста, як здається. Справа в тому, що доба умовно ділиться на чотири періоди: ранок, день, вечір та ніч. Годин в добі двадцять чотири, і їх по-різному називають в залежності від обставин. У ході виконання цього завдання дитина тренується співвідносити частини дня з годинами. На екрані перед учнем на кожному етапі завдання міститься певне зображення. На малюнку описана та чи інша життєва ситуація, наприклад, персонаж, який в своїй кімнаті малює картину. Важливо, що для стимуляції уяви малюнки для вправи зроблені максимально деталізовані та цілісні. Окрім різних деталей на ньому також є годинник – електронний, тобто цифровий. Там вказано час. Під ілюстрацією є кілька варіантів того, в яку пору дня персонаж виконував ті чи інші дії. Учень аналізує дані годинника і розуміє, що, наприклад, «19:30» є вечірньою годиною, а «7:45» – ранковою. Коли учень обирає один з варіантів, то проходить на новий етап до іншої ситуації та нових показників годинника. Те, наскільки світло за вікном змальованої кімнати, теж є підказкою для дитини. Співвіднесення годин і пори доби відбувається спочатку за логікою (учень знає, що доба починається опівночі, а значить, двадцята година вже досить близька до початку наступної доби, тому це вечір), а потім за памʼяттю – бо дитина також знає, що «19:00» також називається «сьомою годиною вечора».

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.4
Частини дня за годинником
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися