Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа присвячена закріпленню знань і вмінь дитини, які повʼязані з темою рівнянь. На кожному етапі вправи учень буде працювати з досить великими виразами, які матимуть хоча б три елементи, окрім невідомого «ікса» чи «ігрека», а також дві математичні дії. Учень вже знає, що з себе представляють рівняння, вже вирішував більш прості вирази такого роду. Щоб успішно вирішувати більш складні конструкції, ця вправа пропонує цікавий формат подання інформації. У завданні, яке сформульовано над виразом, вже є відповідь до рівняння – тобто подається число, яке приховане за літерою. Учню залишається тільки підставити його у вираз, виконати всі надані дії та переконатись, чи підходить це число, чи ні. Таким чином, замість самостійного пошуку відповіді дитина буде перевіряти вже готовий вираз, а така форма роботи завжди легша і цікавіша для учня, а крім того, дитина краще запамʼятає кожен окремий випадок. Підставляючи вже готову відповідь, дитина припрацьовує такі підтеми як порядок виконання математичних дій, пошук тих чи інших елементів виразу, а також звикає працювати з виразами, де є літери. Коли учень обирає, чи правильною є подана відповідь, то проходить на наступний етап, де буде інше рівняння.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.6
Чи може бути розв'язком рівняння задане число?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися