Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Як вже знає дитина, ділення – не універсальний процес, як і множення. Множники рівноправні, відтак будь-які числа можна перемножити між собою. На ділення також певною мірою схоже віднімання – там теж початкове число зменшується в результаті цієї дії, але за умови, що зменшуване більше, ніж відʼємник, і цей процес є можливим для всіх чисел. Але дільником для «9» може бути далеко не кожне число, і це учень має розуміти. Справа в тому, що ділення – це процес розділення загальної кількості обʼєктів на рівні між собою частини. Відтак «9» можна розділити на три рівні частини, а от порівну це число вже не поділиш. У ході виконання цього завдання дитина буде відповідати на питання про можливість ділення конкретних чисел на ті чи інші дільники. На екрані перед учнем міститься  коротка задачка, де описано загальну кількість предметів (ділене) та число частин, на яке їх ділять (дільник), а учню залишається тільки дати відповідь на питання – чи можна виконати дію ділення. Для цього достатньо просто натиснути на «так» чи «ні». Знаходити і записувати конкретну відповідь нема необхідності. Коли учень натискає на одне з цих слів, то проходить на наступний етап до  нової задачки.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.6
Чи можливо розділити порівну?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися