Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дійшовши до цього розділу математики, дитина вже має і знання, і досвід виконання різноманітних математичних операцій, таких як додавання, віднімання, множенні та ділення. Проте для того, щоб дійсно добре оволодіти ними, а також для того, щоб рухатись у своєму розвитку на шляху опанування математики далі, дитина має особливу увагу приділити своєму знанню безпосередньо самих складників математичних прикладів та виразів. Цьому й присвячено цю вправу. На екрані перед учнем на кожному етапі завдання знаходиться новий математичний приклад, який містить одну з чотирьох згаданих вище дій, які вже були опрацьовані дитиною раніше. У завданні, формулювання якого знаходиться над прикладом, вказано, який саме елемент прикладу треба знайти. Виконувати обчислення дитині не доведеться – вираз вже вирішено, результат дії знайдено, а всі складові частини з точки зору цифрового компоненту на місці. Натомість у завданні йдеться про пошук саме частини приклада. Скажімо, у виразі, який містить дію віднімання, треба знайти зменшуване. Тоді дитина має просто знайти та виділити число, яке є першим, тобто від якого, власне, і віднімають. Коли учень це зробить, то пройде на наступний етап, до нової математичної дії, кожен компонент якої має свою роль і свою назву.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.1
Чим є число в прикладі?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися