Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Будь-яке вміння дійсно перетворюється на практичку навичку тільки тоді, коли учень може впевнено та досить швидко використовувати його. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься виконувати ділення. На екрані перед учнем на кожному етапі вправи пара математичних прикладів. завдання полягає у тому, щоб виконати обидва і записати у порожні клітинки після знаку рівності число, яке грає роль різниці. Важливо, що числа досить подібні, наприклад, якщо першим діленим буде «10», то другим – «8» чи «12», і якщо першим дільником буде «2», то другим – число «4». Отже, учню буде досить легко запамʼятовувати відповіді на ці питання завдяки тому, що ці числа вельми близько одне до одного на числовій прямій. А подібність прикладів дозволить побудувати асоціативний ряд. Той вираз, відповідь до якого учень краще запамʼятав, допоможе йому знайти результат іншого прикладу. Завдання ж полягає у тому, щоб учень ділив як можна швидше, допускаючи мінімум помилок. Поступово учень виконуватиме завдання більш впевнено і швидко – це означатиме, що отримані знання та навички дійсно закарбувались у памʼяті дитини. Важливо, що дільником у ході виконання цієї вправи, буде тільки невелике одноцифрове число (і цифра «210», ділити на яку досить легко), такі як «2», «3», «4» і «5». Рух між рівнями вправи здійснюється вирішенням обох прикладів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.1
Ділення на 2,3,4,5,10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися