Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ділення круглих чисел – цікава тема, яка розглядається у ході виконання цього завдання. Її особливість у тому, що при діленні на десятки і сотні, які є круглими числами, змінюється розрядність, але при цьому відбувається також і робота зі значущими числами. Наприклад, якщо «90» поділити на «30», то, відбувається відразу два процеси. По-перше, від діленого забирається нуль, ніби його було розділено на «10». По-друге, те, що залишається, тобто значуще число, ділиться на значуще число дільника, тобто «9» ділиться на «3». В результаті залишається трійка. це число і є часткою. Цікаво, що воно значно менше за ділене або дільник, але щоб перевірити правильність виконання завдання досить просто помножити «30» на «3», тобто ділене на частку. Отже, дитина має запамʼятати: при діленні круглих чисел, від діленого забирається стільки нулів, скільки їх було в дільнику. Якщо тисячі ділять на десятки, то в результаті будуть сотні. Також учень має запамʼятати, що значущі числа також діляться – між собою. Про нулі залишається тільки забути. Наприклад, якщо «140» треба розділити на «20», то це те саме, як «14» розділити на «2», причому і результат такий самий – число «7». Коли учень виконує ділення круглих чисел, то проходить на новий етап, де буде інший приклад аналогічного типу. Таким чином дитина ознайомиться з діленням відносно великих чисел, хай навіть і у досить легкій для виконання формі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.2
Ділення круглих чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися