Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Чим більше доданків, тим складніше знайти їхню суму. У ході виконання цієї вправи учень тренуватиметься працювати з доданками, котрих більше, ніж три. Зазвичай же на шкільних уроках математики їх всього два, іноді – три. Але чотири і більше трапляються вкрай рідко. Проте саме робота з багатьма доданками розвиває памʼять та покращує математичні навички. На екрані перед учнем на кожному етапі вправи міститься приклад з дією додавання, де доданків, як мінімум, чотири. Всі вони є трицифровими числами, а вираз має класичний формат. Таким чином учень не може, як при додаванні у стовпчик, просто скласти всі цифри по розрядах. Натомість він має по черзі додавати всі доданки. Перший до другого, їхню суму – до третього, а число, яке вийде в результаті цього – до четвертого. Тож, виконуючи цю вправу, дитина має не один, а, як мінімум, два рази тримати в памʼяті один з елементів додавання. Саме тому ця вправа так ефективно стимулює памʼять. Під прикладом міститься кілька варіантів відповіді на питання про загальну суму чисел. Учень вибирає той, що вважає правильним, і проходить на наступний етап. Наявність готових варіантів служить головним орієнтиром, потрібним дитині тому, що працювати доводиться з трицифровими числами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.6
Додавання більше ніж 3 чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися