Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитині здається, що працювати з великими числами набагато складніше, ніж з малими. В принципі, звісно, це так, але тільки частково, адже правила додавання й віднімання є універсальними, і вони однаково працюють як з одиницями, так і з десятками тисяч. Але для того, щоб дитині було легше почати працювати з дійсно великими цифрами, варто почати виконання серйозних математичних вправ, подаючи приклади у форматі стовпчика. Перевага цієї форми подачі інформації в тому, що цифри знаходяться одна під одною, по розрядах. Таким чином, одиниці складають з одиницями, десятки – з десятками, а десятки тисяч – звісно, теж з десятками тисяч. Заплутатись в цьому важко. Щоправда, самі числа довші, але учень швидко до цього звикне. У ході виконання завдання на всіх його етапах дитина буде додавати числа, які мають пʼять розрядів, тобто до ста тисяч. Числовий вираз має вигляд типового прикладу у стовпчик: цифри розташовані одна під одною, а замість знаку «дорівнює» пряма горизонтальна лінія. Учень записує під нею суму двох пʼятицифрових чисел, додаючи їх поступово, по одному розряду. Робити це потрібно, починаючи з одиниць, щоб у випадку, якщо сума цифр буде більшою за «9», додаткова одиниця була додана до суми цифр наступного розряду. На наступний рівень дитина переміститься після того, як запише все число, що становить суму двох доданків.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.9
Додавання у стовпчик до 100 000
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися