Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Геометрія – одна з математичних наук, яка вивчає фігури та операції, які можна з ними виконувати. Фігури бувають двовимірні і тривимірні. Перший різновид називається ще пласкими фігурами, адже вони зображені на площині і мають тільки два виміри. Ця вправа присвячена їм. На екрані перед учнем знаходиться кілька геометричних фігур одного типу. Вони відрізняються за кольором, іноді – за розміром, а головне – вони зображуються під різним нахилом, проте завжди належать до одного й того самого типу. Учень має зрозуміти це, згадати, як вони називаються та обрати правильну відповідь з-поміж кількох варіантів, які подаються під малюнком. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап, де треба буде виконати аналогічні дії, тільки фігури вже будуть ніші. Якщо на минулому рівні, наприклад, це були трикутники, то цього разу – квадрати. Наявність кількох варіантів відповіді є підказкою. Учень вивчає зображення і аналізує його, порівнюючи з назвами, згадуючи, чи виглядає квадрат (один з варіантів) так, як фігури на екрані. Акцент у вправі робиться на тому, що фігура залишається приналежною до свого виду не дивлячись на кут, яким її розвернули. Головне – це кількість та співвідношення сторін та кутів самої фігури.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.1
Двовимірні фігури
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися