Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Початок вивчення теми ділення – це усвідомлення суті цього математичного процесу. Як і у випадку з множенням (дія, котра є протилежною до ділення), надзвичайно важливим є те, аби дитина усвідомила суть теми, а не просто зазубрила окремі приклади з нею. У ході виконання цього завдання дитина буде виконувати дію ділення як цікаву та корисну гру. Суть самого ділення полягає у тому, щоб розділити початкову кількість обʼєктів на рівні частини. На екрані учень на кожному етапі бачить набір предметів. Це можуть бути, наприклад, яблука чи грушки. Вони однакові, і їхня кількість змінюється з кожним наступним етапом. Також на екрані є кілька порожніх областей, які «належать» своїм персонажам. Учень має порахувати кількість предметів і розподілити їх між героями, яких бачить на екрані – чесно, аби всім дісталася рівна частина загальної кількості тих же яблук. Коли дитина розділить групу предметів порівну, то пройде на наступний етап завдання. Наявність додаткових персонажів робить вправу більш цікавою, а головне – передає сенс рівності всіх частин. Якщо ж перекласти цю гру на математичну мову, то початкова кількість предметів – це ділене, число персонажів – дільник, а кількість обʼєктів, яка передається кожному з них, виступає в ролі частки.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.1
Гра "Розділяємо на рівні частини"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися