Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень вже опрацював різні форми роботи з графіком: порівнював їх між собою, доповнював і будував за цифровими даними графіки, працював з вертикальними графіками і з круглими. Ця вправа доповнює низку завдань, які присвячені тренуванню даної теми. Цього разу дитина буде за графіком упорядковувати таблицю з цифровими даними. На екрані перед учнем на кожному етапі завдання буде новий графік. Поряд з ним знаходиться таблиця, де вказана кількість кожної групи обʼєктів. Але цифри знаходяться не на своїх місцях – таблиця переплутана. Отже, завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб прочитати графік, правильно його зрозуміти та співвіднести всі надані там дані з таблицею, яка знаходиться збоку. Після чого перемістити цифри на свої місця так, щоб вони описували кількість саме тих обʼєктів, яких потрібно. Коли учень за допомогою графіку зробить таблицю правильною, то пройде на наступний етап, де треба буде виконати дії аналогічного характеру, щоправда там буде інший графік, нові числа та предмети. Таким чином дитина вчиться використовувати графіки на практиці, а наявність цифр, які треба поставити на свої місця, є чудовою підказкою, завдяки якій учень може краще співвіднести дані таблиці з цифрами, знаходячи спільні числа та ставлячи їх на правильні позиції відносно зображень предметів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.10
Графік за табличними даними
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися