Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Годинник – не єдиний спеціальний засіб для виміру часу в певних його проміжках. Ще один спосіб – календар. З його допомогою вимірюють дні, тижні, місяці. Співвідношення цих одиниць має свої особливості, які й роблять календар таким важливим та актуальним у всі часи. Справа в тому, що днів у тижні всього сім, і кожен має свою назву, свою роль та навіть по-своєму сприймається у суспільстві. А от днів у місяці (і кожен місяць теж має свою назву, роль і сприйняття) може бути різної кількість: і тридцять, і тридцять один, а також двадцять вісім чи двадцять девʼять – у випадку з лютим. Отже, якщо перше число березня, скажімо, випало на вівторок, то перше число квітня випаде на зовсім інший день. Календар влаштовано так, що людина може дізнатись, який день перепадає на яке число місяця. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься працювати з календарем. На екрані перед учнем міститься лист календаря – новий на кожному наступному етапі. У завданні сформульовано, який саме день треба знайти, скажімо, кінець місяця, або ж навпаки – його початок. Учень знаходить цей день та з-поміж кількох варіантів відповідей обирає правильний, який передає, яким днем тижня він є. Календар має формат таблиці, де по горизонталі йдуть дні тижня. Коли учень робить свій вибір та обирає, як називатиметься той чи інший день, то проходить на наступний етап, до нового місяця й завдання. При цьому важливо, що кожен аркуш має свою ілюстрацію, повʼязану з цим місяцем, що додає додатковий настрій вправі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.11
Календар
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися