Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Після того, як учень навчився розуміти показники обох типів годинників, знає, як перекладати їхні дані між собою та трактувати словесний опис часу, залишається тільки рухатись далі – зокрема навчитись передбачати, скільки буде часу через певну кількість хвилин, знаючи, котра година нині. Цьому й присвячено цю вправу. На екрані перед дитиною аналоговий годинник, який на кожному наступному етапі показує трохи інший час. У завданні, яке міститься над годинником, є питання: котра буде година через певний проміжок часу. Цей проміжок теж новий для кожного наступного рівня. Учень аналізує дані годинника (незалежно від часу доби, вправа прийме обидва варіанти – і сьому годину, і девʼятнадцяту, якщо тільки вони правильні) і підраховує, котра година буде саме тоді, коли вказано у завданні. Для цього треба додати правильну кількість хвилин. Важливо тільки памʼятати, що як тільки хвилин стає більше ніж «59», починається наступна година. Тож учню доведеться враховувати цей перехід, коли він, звісно, буде. Записавши в окремі клітинки число годин і хвилин, учень пройде на наступний етап вправи, де треба буде виконати дії аналогічного характеру у нових умовах.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.6
Котра година буде?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися