Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Однією з цікавих геометричних фігур є ламана. Вона обʼєднує кілька відрізків, при чому кут цього поєднання у певних точках може сильно відрізнятись, що робить ламану однією з найбільш варіативних фігур. У ході виконання цього завдання дитина навчиться краще рахувати кількість її ланок, тобто відрізків, які входять в її структуру. На екрані перед учнем знаходиться зображення ламаної. На кожному етапі представлена нова фігура цього виду. Відрізнятися буде все: кут поєднання сторін, а також, власне, їхня кількість. Дитина має їх підрахувати. Зробити це досить легко: кожен відрізок, який має свій вектор, несхожий на інший, обмежений точками з двох сторін, є ланкою. Перша ланка починає фігуру, а остання – завершує. Дитина рахує їхню кількість, після чого відповідне число вводить у порожній квадратик, який знаходиться під малюнком. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічні дії. Різноманіття ламаних, цікава їхня форма та додаткові ілюстрації, які супроводжують подачу матеріалу роблять цю вправу більш схожою на інтерактивну гру, ніж на серйозне завдання. При цьому користь від завдання безсумнівна: за допомогою цієї вправи учень не тільки навчиться краще працювати саме з ламаними, а й тренуватиметься рахувати сторони будь-якої іншої фігури.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.6
Ламана
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися