Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Особливим випадком множення є квадрат, тобто явище, при якому число множиться саме на себе. Це окрема і досить нелегка для сприйняття тема, з якою учень буде більше працювати в майбутньому, а зараз важливо, щоб дитина просто звернула увагу на такі випадки та запамʼятала їх. Коли учень вивчав таблицю множення, то бачив, що для кожного числа є приклад, коли воно множиться саме на себе, тож це вже не вперше, коли дитина стикається з цим явищем. У ході виконання цього завдання вся увага буде присвячена саме таким випадкам. На екрані перед учнем міститься зображення групи предметів. На кожному є своє число. У завданні, яке сформульовано зверху, є приклад, де число множиться саме на себе. Дитина має обрати той предмет, число на якому є добутком, тобто результатом такого множення. Після цього залишається виконати дію з намальованими обʼєктами. Наприклад, треба поселити в будиночок монстра. Вибір будинку з-поміж кількох варіантів якраз і повʼязаний з пошуком добутку для множення чисел, вказаних у завданні. Коли учень виконує дію, яку треба зробити згідно з умовами завдання, то проходить на наступний рівень. Там буде не тільки інший приклад та нові числа в якості варіантів добутку, а й інші малюнки.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.13
Множення однакових чисел або квадрат
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися