Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Деякі числа при множенні на них дають цікавий ефект. Нуль завжди виділявся з-поміж інших цифр. Якщо «1», «34» або «98 844» означають кількість, то «0» означає відсутність обʼєктів. Це наймолодша цифра, яка була винайдена купцями, котрим необхідний був засіб, за допомогою якого можна точніше рахувати прибутки і товари. Якщо нуль додати до будь-якого числа, воно не зміниться. А от із множенням ситуація дещо інакша. Множення на нуль завжди дає тільки один результат – власне, нуль. Якщо саму дію множення уявити як спробу взяти певну групу предметів певну кількість разів, то спроба множення на нуль означає відсутність цієї групи предметів. Відтак незалежно від того, яке саме число множиться на «0», все рівно добутком буде саме «0». У ході виконання цього завдання дитина пересвідчиться у цьому. На екрані на кожному етапі вправи знаходиться короткий приклад з дією множення, де один добуток є нулем, а інший – будь-яким одноцифровим числом. Завдання полягає у тому, щоб вписати у порожню клітинку після знака рівності добуток. Виконати це завдання надзвичайно легко: треба завжди вписувати нуль у порожню клітинку, переходячи з рівня на рівень. Це має дати дитині можливість твердо запамʼятати правило множення за участі цього числа. Окрім того, це завдання відкриває низку вправ, що присвячені, власне, таблиці множення, і саме тому воно таке просте.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.1
Множення з 0
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися