Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Одиниця – число, яке теж відіграє цікаву роль у процесі множення. Справа в тому, що зазвичай множення асоціюється з досить значним збільшенням початкового числа, тобто першого доданку. Проте сама суть цього процесу робить з одиниці в якості числа, на яке множать, виключення в цьому сенсі. Справа в тому, що як процес множення можна описати як спробу взяти групу предметів у певній кількості (перший множник) певне число разів (другий множник), тож якщо групу предметів взяти лише раз – це вона сама і буде. Отже, при множенні на одиницю перший множник не змінюється. Це універсальне правило, яке стосується всіх випадків застосування даної математичної дії. У ході виконання цього завдання дитина пересвідчиться в цьому. На екрані перед учнем на кожному етапі вправи буде новий математичний приклад, де одним з множників обовʼязково буде одиниця, а другим – будь-яке одноцифрове число. Завдання полягає в тому, щоб виконати дію множення, записавши результат у порожню клітинку після знаку рівності. Тобто дитина просто переписує туди число, яке множать на одиницю. Рухаючись між етапами (а після виконання вказаних дій дитина проходить на наступний рівень завдання), учень усвідомлює універсальність правила множення на одиницю і твердо його запамʼятовує.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.2
Множення з 1
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися