Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Множення на число «10» є першим кроком до теми множення багатоцифрових чисел, проте як множник, десятка – дійсно надто легкий варіант, адже, працюючи з нею, учню доводиться лише збільшувати розряд іншого множника. Інша справа – множення на число «11». Цей формат роботи більше розкриває сутність множення багатоцифрових чисел, хоча, і тут складнощів небагато. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься математичний приклад з дією множення, де один з множників – завжди число «11». Іншим виступає будь-яке одноцифрове число. Множення на «11» прекрасно ілюструє саму ідею цього процесу: одноцифрове число множиться на кожен розряд багатоцифрового. Проте сама ця робота дуже проста, адже у випадку з числом «11» дитині треба, по суті, просто помножити один множник на дві одиниці, тобто замінити їх цим числом. Відтак, якщо помножити на «11» число «8», то в результаті буде добуток «88» – число начебто і немаленьке, але прийти до нього було дуже легко. Це в свою чергу показує ще один важливий нюанс, повʼязаний з множенням: коли у цьому процесі приймає участь будь-яке багатоцифрове число, добуток завжди значно більший, за обидва множника. Учень, запамʼятовуючи такі моменти і вписуючи в порожню клітинку після знаку рівності, проходить на наступний етап, закріплюючи вміння множити на «11».

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.12
Множення з 11
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися