Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Множення на двійку, на відміну від використання одиниці в якості множника, змінює початкове число – подвоює його. Таким чином результатом дії є збільшення чисел. По суті, це перше число, множення на яке збільшує інший множник, тому цій темі треба приділити особливу увагу. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься виконувати множення на «2» з усіма одноцифровими числами. Кожний етап вправи – це окремий приклад, де двійка виступає в якості одного з множників, тоді як інший змінюється на кожному рівні. Завдання полягає у тому, щоб ввести у порожню клітинку після знаку рівності число, котре є результатом дії. Коли учень це робить, то проходить на наступний етап. Щоб урізноманітнити візуальний ряд і зацікавити учня у виконанні завдання, цифри мають цікаве оформлення. Вони не тільки виконані у різних кольорах, за ними можуть ховатися тваринки, визирати різні герої та казкові персонажі, зображення яких також буде змінюватись протягом руху між рівнями завдання. Ця вправа є досить легкою, але важливою, бо закріплює навичок множення на двійку. Окрім того, у множенні на «два» є ще одна особливість. Будь-яке число, яке було помножено на двійку, стає парним.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.3
Множення з 2
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися