Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Наступним множником після двійки є трійка. Потроєння початкового числа при використанні цифри «3» в якості другого множника є більш складним процесом, ніж множення на «2» просто тому, що добуток більший. Окрім того, збільшується і навантаження на памʼять дитини. У ході виконання цього завдання учень повторить і закріпить таблицю множення на «три». Виконуючи цю вправу, учень на кожному новому її етапі бачитиме новий приклад, де певне одноцифрове число множать на «три». Завдання полягає у тому, щоб розвʼязати приклад, вписавши результат у порожню клітинку. Після цього дитина проходить на наступний етап вправи. Хоча механіка виконання завдання є досить одноманітною, воно тим не менш є надзвичайно важливим, адже дозволяє закріпити знання, що були отримані в школі. Мета полягає в тому, щоб довести пошук відповіді при множенні на малі числа до рівня автоматизму. Чим краще учень знає табличку множення на «3», тим швидше рухатиметься з рівня на рівень. Щоб зробити виконання вправи більш цікавим, доцільно засікати час, за який дитина згадає та введе правильне число. Але наголос на швидкості робиться тільки тоді, коли учень допускає мінімум помилок і множить досить впевнено, щоб не виникало плутанини і сумбурності.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.4
Множення з 3
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися