Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Першими числами, на які вчиться множити дитина є «2» і «3». Недарма четвірка ніби трохи в стороні і вивчення таблиці множення на неї – це вже наступний крок у припрацюванні матеріалу по цій темі. Справа в тому, що числа збільшуються, добуток при множенні на «4» рідко буває одноцифровим числом. Це вимагає від дитини більших зусиль для того, щоб запамʼятати відповідь на приклади множення четвірки з іншими числами в межах першої десятки. Але це не єдина особливість. Зазвичай, коли учень тільки-тільки починає вивчати тему множення, елементи прикладу мають своє положення. «Помножити на «2» – зазвичай ця фраза ставить двійку на положення другого члена математичного виразу. Але коли ту ж двійку множать на четвірку, дитина бачить, що добуток (число «8») такий самий, як і при множенні четвірки на двійку. Отже, при зміні місцями множників добуток не міняється так само, як і при зміні місцями доданків не міняється сума. В цьому, звісно, дитина може переконатись на практиці, перемножуючи двійку на трійку і навпаки, але приклад з числом «4» є більш наглядним. На кожному рівні вправи учень бачить новий приклад, де четвірка є одним із множників. Задача, яка ставиться перед дитиною, проста і полягає в тому, щоб вписати у порожню клітинку після знаку «дорівнює» добуток, тобто результат дії. Після цього учень проходить до наступного приклада, де з четвіркою треба буде перемножити вже інше число.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.5
Множення з 4
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися