Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Кожна наступна цифра, на яку треба навчитись множити, ускладнює сприйняття цієї теми дитиною. Навантаження на памʼять зростає, адже учню доводиться запамʼятовувати нові комбінації чисел, не забуваючи старі. Але множення на «5» в цьому сенсі є цікавим виключенням. Справа в тому, що вивчити комбінації чисел при множенні на цю цифру надзвичайно легко. Головне правило стверджує, що при множенні на «пʼять» добуток завжди буде закінчуватись або на цю ж цифру, або на «нуль». Цікаво, що це правило залишається справедливим для буд-яких чисел без виключення, навіть для багатоцифрових. А щоб вивчити табличку множення (тобто варіанти виконання цієї дії між пʼятіркою та іншими числами в рамках першої десятки), треба докласти мінімум зусиль. Не тільки тому, що завдяки названому вище правилу вивчити стає легше, а й тому, що легше перевірити себе додаванням. Наприклад, дитина добре запамʼятала, що дві перемножені між собою пʼятірки дають в результаті «25» в якості добутку. Якщо ж один з множників збільшується на одиницю і стає цифрою «6», то до добутку треба просто додати ще одну пʼятірку, що теж зробити можна легко і швидко. Відтак дитина без проблем запамʼятає і що «5» помножених на «6» дають в результаті «30». Учень на кожному етапі вправи вирішує приклади, де один з множників – п'ятірка, а записавши добуток у порожню клітинку після знаку рівності, дитина проходить на наступний етап.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.6
Множення з 5
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися