Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли учень наближається до девʼятки у табличці множення, може здатись, що напруження постійно зростає, і памʼять дитини перенавантажується через надто велику кількість цифр, які треба запамʼятати. Певною мірою, це правильно: дійсно запамʼятати треба більший обсяг інформації. Але у випадку з множенням на «7» (щоправда, ці слова справедливі й для множення на «8» чи, в меншій мірі, на «6») є фактор, який значно полегшує роботу. Справа в тому, що більшу частину результатів при множенні семірки з одноцифровими числами дитина вже знає. Адже при зміні місцями множників добуток не змінюється, як не змінюється й сума при зміні місцями доданків. Це означає, що дитина вже множила на «сім», коли вивчала таблицю множення на всі числа до, власне, самої сімки. Учень знає, який результат у подвоєння і потроєння семи, знає, що буде, якщо на «7» помножити «5». Важливо тільки, щоб у свідомості дитини всі ці відомості склались у єдину картину, аби вона могла спокійно, правильно та впевнено міняти місцями множники, згадуючи результат дії. Тоді залишиться тільки вивчити множення сімки на саму себе, а також на вісімку і девʼятку. У ході виконання цього завдання дитина буде множити на «7» всі числа з першої десятки – по одному прикладу на рівень. Учень вводить добуток у порожню клітинку після знаку рівності, після чого проходить на наступний етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.8
Множення з 7
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися