Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вісімка – передостанній одноцифровий множник з таблиці множення, з яким доведеться працювати дитині. Особливість роботи з числами, котрі наближаються до девʼятки, яка була названа у минулому завданні, тут тільки посилює свій позитивний ефект. Дитина вже раніше множила на вісім майже всі інші числа, коли вчилась множити на двійку, пʼятірку, сімку – всі ці числа теж треба було помножити на вісім. Ефективність, правильність та швидкість виконання цього завдання як ніщо інше ілюструє те, чи добре дитина засвоїла матеріал по темі. Все, що треба зробити учню, щоб знайти добуток у більшості прикладів, які будуть подані у цьому завданні, це просто згадати аналогічні приклади зі зворотнім порядком множників. Тобто, де не двійку множать на вісімку, а навпаки – результат один і той самий. Тож для успішного виконання цього завдання учню майже нічого не треба вчити нового. Виключеннями є випадки з множенням двох вісімок та множенням цієї цифри на девʼятку. Коли учень вводить у порожню клітинку добуток, який вважає правильним, то проходить на наступний етап.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.9
Множення з 8
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися