Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Добре розвинуте логічне мислення здатне допомогти у вирішенні великого числа досить складних завдань. Зокрема – у знаходженні відповіді на числові загадки. У ході виконання цього завдання дитина буде вирішувати задачки, які мають дещо спільне як із загадками, так і з типовими математичними прикладами. На екрані перед учнем на кожному етапі є нові умови, але всі вони мають дещо спільне. Описується два числа, котрі є результатами дій двох інших чисел. Наприклад, число «30» є сумою двох доданків. А число «24» є різницею цієї ж самої пари чисел. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб знайти цю пару чисел. Під умовами знаходиться кілька варіантів відповіді. Учень співзіставляє їх з умовами і знаходить ту пару, яка дійсно відповідає описаним у задачці діям. Коли дитина обирає потрібну пару чисел, то проходить на наступний етап завдання, де треба буде виконати дії аналогічного характеру з новим прикладом. У своєму виборі дитина керується перш за все логікою, бажано, щоб учень хоча б спробував знайти відповідь на питання загадки-прикладу сам, не дивлячись на варіанти відповіді, а просто розмірковуючи над діями, які описані в умовах етапу. І якщо цього не вийде, то вже тоді підставляти пари чисел, які наявні нижче.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Х.5
Невідомі числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися