Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Години і хвилини – одиниці виміру часу, з якими дитина стикається по кілька разів на день: коли влаштовує свій розпорядок, коли біжить до школи, коли чекає, о котрій нарешті можна буде подивитись улюблені мультсеріали. Але години і хвилини є далеко не єдиними одиницями виміру часу. Меншими є секунди, але вони вимірюються за допомогою спеціальної годинникової стрілки. Більші ж повʼязані з природними циклами, які легко зрозуміти без допомоги сторонніх засобів або ж треба просто запамʼятати. Наприклад, кількість місяців у році, кількість днів у кожному місяці, сім днів тижня тощо. Понять, які повʼязані з часом, безліч, і у ході виконання цього завдання дитина ознайомиться з деякими з них – найважливішими для неї. На екрані перед учнем на кожному етапі завдання знаходитиметься нове питання.  Задаватиме його той чи інший персонаж. Його наявність має урізноманітнити візуальний ряд завдання, зробити його цікавішим для дитини, а вправу – більш інтерактивною, ніж якби питання просто були написані на екрані. Ці питання стосуються виміру часу, наприклад, скільки годин в добі та місяців в кожному сезоні. Під ним подається кілька варіантів відповіді, серед яких дитина має обрати правильний, щоб пройти на наступний етап завдання. Там на учня чекатиме наступне питання, нові варіанти та інший персонаж.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.9
Одиниці часу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися