Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Більшість характеристик фізичних обʼєктів можна виміряти за допомогою специфічних одиниць, які було розроблено спеціально з цією метою. Отже, є одиниці для виміру ваги, довжини, обʼєму тощо. Важливо, що існує багато одиниць (і навіть окремих систем вимірювання, які досить складно взаємодіють між собою) навіть в межах однієї фізичної характеристики. Наприклад, у ході виконання цього завдання дитина буде працювати з виміром довжини. Для цього в Україні використовується так звана метрична система, яка включає в себе кілька величин: міліметри, сантиметри, дециметри, метри, кілометри. У цій вправі дитина буде згадувати, яка з них використовується у тих чи інших конкретних випадках, коли це доречно. Сантиметри та метри легко переводяться одне в одного – справа лише в тому, що досить довгі відстані та обʼєкти в міліметрах вимірювати просто не зручно, хоча й можливо. На екрані перед учнем міститься зображення того чи іншого обʼєкта для виміру. Це може бути що завгодно, аби тільки головною характеристикою обʼєкта була довжина, наприклад, кит. Учень, згадуючи, якими величезними є ці тварини, а також, як виглядає один метр чи, скажімо, один міліметр, розуміє, що китів можна вимірювати саме в метрах, бо це зручно. Тоді з-поміж інших варіантів, які зображено під малюнком, дитина обирає саме цей, як доречну одиницю виміру китів. Після цього дитина проходить на наступний етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.3
Одиниці довжини
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися