Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цього завдання дитина ознайомиться з рівняннями (тобто математичними виразами, де деякі елементи «ховаються» за літерами-символами), що містить або дію множення, або дію ділення. На екрані перед дитиною міститься пара математичних виразів. Саме рівняння виглядає наступним чином: є вираз, де або один з множників (якщо, власне, це множення), або ділене чи дільник (якщо це вираз, що містить дію ділення) заміняється літерою, яка є умовним її позначенням. З таким форматом роботи дитина вже знайома, адже неодноразово шукала невідомий множник, або компонент іншого математичного прикладу, знаючи його результат. Але раніше пропущене місце залишалось порожнім, тепер же на ньому – літера. Зазвичай це «х», тобто «ікс», або ж «у», тобто «ігрек». Під виразом, яке є, власне, самим рівнянням, знаходиться ще один, в якому після «х» міститься знак рівності, а компоненти рівняння зверху перебудовані таким чином, щоб учню стало зрозуміло, як саме треба шукати «ікс». Наприклад, якщо рівняння містить дію множення, і невідомим є один з множників, то у виразі під ним після «ікса» знаходиться ділення добутку на один з множників, тобто спосіб знаходження невідомого множника виведено як окремий вираз. Учню залишається тільки виконати всі потрібні обчислення і обрати з-поміж кількох варіантів той, який є правильним. Варіанти подаються під цією парою виразів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.3
Основи рівнянь із множенням/діленням
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися