Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цього завдання дитина знову буде практикуватись у використанні округлення як частини цілої низки дій, які виконуються з метою вирішення тої чи іншої задачки. На екрані перед учнем на кожному етапі вправи міститься зображення такого виразу. Він може містити різні математичні дії, зокрема множення. Якщо раніше добуток треба було знаходити і вписувати у вигляді точного числа, то цього разу дитині достатньо хоча б приблизно зрозуміти, яким числом буде результат прикладу. Варіанти є під самим прикладом. Учень подумки виконує множення (не обовʼязково до кінця), після чого обирає з двох приблизних варіантів найбільш близький до правильного. Коли учень це зробить, то пройде на наступний етап завдання, де треба буде зробити дії аналогічного характеру з іншим прикладом. Завдання можна робити на швидкість. Без необхідності обчислювати точний результат дитина може дійсно швидко знаходити правильну відповідь на кожен приклад, рухаючись між етапами досить швидко. Звісно, про правильність вибору забувати не варто, окрім того, дитині слід перевіряти себе, подумки множачи елементи вправи. Але саме швидкість – головна перевага прикладів, де допустимими є приблизні результати.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.8
Оцінка числа та виразу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися