Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Основне правило округлення призводить до цікавих випадків на практиці. Як відомо дитині, якщо остання цифра у числі – четвірка, або ж менша, то при його округленні число перетворюється на менше найближче число з нулем на кінці. А от якщо останньою цифрою є пʼятірка або більші цифри, то при округленні це число перетворюється на більше найближче кругле число. Отже, якщо округлити, скажімо, числа «32» і «26», то при округленні вони обидва перетворюються на «30». У ході виконання цього завдання дитина має порівняти два числа, які тільки будуть округлятися. На екрані перед дитиною міститься два таких числа. Нова пара буде на кожному наступному рівні. Дитина має зрозуміти, в які числа будуть вони перетворюватись після округлення, після чого учню залишається не виконати цю дію, а вставити у порожню клітинку відповідний знак: «більше», «менше» або «дорівнює». Порівнювати учень має числа після округлення, але на екрані вони ще в початковій своїй формі, тож сам процес округлення має проводитись до порівняння. Вже округлене, тобто перетворене, число учень має вписати у відповідні клітинки, а вже між ними встановити правильний знак. Коли учень переміщує до порожньої клітинки відповідний знак, то проходить на наступний аналогічний етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.4
Оцінка нерівностей
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися