Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Виконуючи попереднє завдання, дитина переконалась, як зручно використовувати округлення при додаванні для того, щоб один з доданків зробити простішим для роботи. У ході виконання цієї вправи учень навчиться округляти елементи математичного прикладу, що містить дію віднімання – теж задля полегшення для себе цієї роботи. На екрані перед дитиною міститься неповний приклад з відніманням. Відомим є тільки один з його елементів. Це може бути зменшуване або відʼємник – все залежить від конкретного етапу. На місці іншого елементу вправи порожня клітинка. У завданні вказано число. Його округлений варіант треба помістити на своє місце. Учень знаходить найближче кругле число до цього числа, після чого приклад з дією віднімання містить вже всі частини, щоб виконати цю дію. Коли учень знаходить різницю і вписує у свою клітинку ще й її, то проходить на наступний етап завдання. Дитина, виконуючи цю вправу, не просто вчиться округленню як етапу виконання завдання. Округлення – не частина вправи, не один з кроків, який має виконати дитина, щоб знайти вирішення складного прикладу. Замість цього округлення полегшує роботу. Круглі числа зручніше використовувати і в якості зменшуваного, і в якості відʼємника, що й буде робити дитина, рухаючись між рівнями вправи.   

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.6
Оцінка різниці
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися