Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

З округленими числами можна виконувати різні операції. Наприклад, додавати або віднімати саме їх, а не первинні варіанти. Власне, для цього округлення і використовується – з його допомогою вдається значно полегшити роботу з числами, хай навіть і ціною точності обчислень. У ході виконання цього завдання дитина буде використовувати округлення для обробки доданків. На екрані перед учнем на кожному етапі вправи буде новий приклад з дією додавання. Один з доданків вже є. Інший вказано в завданні. Цей доданок треба округлити, після чого вже в округленій формі вписати його на місце другого доданку. Далі учень має виконати саму дію додавання. Коли дитина зробить все це, то пройде на наступний етап вправи, де треба буде виконати аналогічні дії з новими числами. Тож округлення є однією з кількох дій, які має виконати дитина. Спочатку воно, а потім – додавання. Завдяки округленню учень зможе досить легко додавати навіть великі числа, у чому дитина переконається, рухаючись з рівня на рівень вправи. Адже простіше додавати до «55» число «560», ніж число «561». Тож, виконуючи це завдання, дитина має зрозуміти, що округлення – це процес, який спрощує, а не ускладнює роботу з числами і має допомогти виконувати різні дії з досить значними величинами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.5
Оцінка суми
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися