Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Після того, як учень повторив принцип диференціації чисел на парні та непарні, його можна використовувати на практиці як частину математичної дії, що містить кілька складників. На екрані перед учнем міститься зображення математичного прикладу. Він може містити як дію додавання, так і дію віднімання в залежності від конкретного етапу вправи, але числа трицифрові, тож учню доведеться працювати з сотнями. Завдання має два етапи. Перший полягає у тому, щоб дитина виконала, власне, саму математичну дію. Її результат треба записати числом у порожню клітинку, яка знаходиться після знаку рівності. Після цього треба виконати другий етап, що полягає у наступному: результатом математичної дії може бути або парне число, або непарне. Дитина має обрати, яким воно є, натиснувши на відповідне визначення під прикладом. Коли учень це зробить, то пройде на новий етап завдання. Коли учень переміщується з етапу на етап, то поступово починає розуміти певну закономірність, згідно з якою результатом додавання або віднімання двох парних чисел завжди буде теж парне число. Сума або різниця у прикладі, де обидва елементи непарні, теж буде парним числом. Але прицьому, якщо складники математичного виразу відрізняються між собою за цією ознакою числа (одне парне, а інше – ні), то результатом завжди буде непарне число.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.2
Парний чи непарний результат
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися