Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Як вже відомо дитині, одиниці вимірюванні взаємодіють між собою, якщо вони знаходяться в рамках однієї системи. Тобто сантиметри, які використовуються в Україні, та дюйми, котрими вимірюють довжину в Великобританії, теж можуть переводитись одне в одного, от тільки це буде досить складно, через те, що ці частинки зовсім різних, незалежних одна від іншої систем, будуть переводитись не рівно. А от одиниці, які існують в межах однієї системи, легко опрацьовуються таким чином, що й буде робити дитина у ході виконання цього завдання. На екрані перед учнем міститься одна з одиниць виміру зі знаком «дорівнює», після якого знаходиться порожня ділянка, куди треба вписати правильний варіант. Наприклад, «2 метри» чи «50 сантиметрів» тощо. Перевести ці одиниці можна по-різному. Наприклад, десять метрів – це і сто дециметрів, і тисяча сантиметрів. Тож, аби уникнути плутанини, під цим виразом знаходиться кілька варіантів відповіді, серед яких тільки один правильний. Учень аналізує одиниці виміру, знаходить правильний варіант, після чого переміщує його до порожньої зони. Коли учень це зробить, то пройде на наступний етап, де треба буде зробити аналогічні дії з іншими одиницями виміру. Кожен рівень супроводжується додатковими ілюстраціями, які мають декоративну роль.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.4
Перетворення одиниць вимірювання
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися