Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Як вже відомо дитині, множення перевіряється за допомогою додавання, де доданками виступає один з множників, а їхня кількість відповідає іншому. У ході виконання цього завдання учень буде виконувати цю перевірку для прикладів, де множниками є числа «6», «7», «8» та «9». Саме тому ці вправи мають велике значення: вони дозволяють краще перевірити отримані раніше знання та закріпити їх, перетворивши на практичні вміння. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься новий приклад з дією множення, елементами якого є названі вище відносно великі числа. Учень має не тільки вирішити сам приклад і знайти добуток, а й обрати з-помі наданих нижче виразів з дією додавання той, який відповідає дії множення. При цьому варіанти будуть навмисно плутати дитину. Наприклад, якщо треба перемножити «8» та «6», значить, один з множників є доданком, а інший – кількістю доданків, яку треба використати у прикладі. Тільки один варіант математичних виразів має таку форму, інші можуть бути, наприклад, чергуванням «6» та «8» в якості доданків (найчастіше саме це помилкове сприйняття множників зустрічається у дітей) або додавання шести шестірок (а число «8» просто пропадає). Учень має бути особливо уважним, щоб обрати приклад, де всі доданки виражені тим числом, яке є одним множником, а їхня кількість відповідає іншому.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.5
Перевірка множення 6,7,8,9
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися