Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень вже перевіряв множення через додавання і знає, як це робиться. Проте ця вправа відрізняється від попередніх тим, що тепер використовуються будь-які числа в межах першої десятки. Раніше для полегшення задачі, яка ставилась перед учнем, давались або числа до пʼяти, або з шести і до десяти. Тепер учень буде перевіряти своє знання таблиці множення без будь-яких обмежень. На кожному етапі вправи перед дитиною зображується новий приклад. Множники міняються хаотично, аби учень не міг повʼязати той вираз, який він вирішує зараз, з тим, який вирішив на минулому рівні і використати його як підказку. Тож дитині доведеться керуватись тільки своїм знанням таблиці множення. Проте окрім того, щоб вирішити сам приклад, учень має також обрати з-поміж кількох варіантів прикладів з додаванням, що знаходяться нижче, той, яким можна перевірити правильність добутку. Принцип перевірки дитині вже відомий: один з множників має грати роль доданку, а другий множник – це кількість цих доданків, які треба скласти разом. Наприклад, помножені «8» та «9» можуть виглядати як девʼять вісімок, між якими є знак «плюс», або вісім девʼяток, які, звісно, теж треба додати між собою. Коли учень обирає правильний вираз, то проходить на наступний етап вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.8
Перевірка множення до 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися