Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Судоку – досить цікава гра, яка прийшла до нас з Японії. Ця інтелектуальна грає має досить компактний формат і містить лише цифри у певному порядку, але прицьому є цікавою і, навіть можна сказати, що й інтригуючою. У ході виконання цього завдання дитина навчиться грати в судоку та вирішувати перші найпростіші задачки, які мають формат рівнів цієї гри. Власне, кожен етап даної вправи – окрема маленька гра в судоку. На екрані учень бачить поле, яке поділене на кілька квадратиків. Це поле і саме має форму квадрата, адже кількість малих квадратиків по горизонталі та вертикалі однакове. Деякі з них містять цифри, інші – порожні. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб вписати у порожні клітинки такі числа, щоб сума всіх цифр по горизонталі та вертикалі була однаковою. Спершу це може здатися чимось дуже важким, адже у кожному рядку чи колонці бракує по кілька цифр. Проте секрет розвʼязування судоку в послідовності. Головне – вибрати горизонталь і вертикаль для початку. В тамтешні квадрати слід вписати потрібні з точки зору дитини числа саме так, щоб їхня сума по вертикалі і горизонталі була правильною. Якщо це так – значить все дитина зробила, як треба. Кожен заповнений рядок та стовпчик виступають, як підказки, тож чим більше дитина встигла заповнити цю своєрідну таблицю, тим простіше це робити далі. Коли учень це зробить до кінця, то пройде на наступний етап до нових квадратиків у іншій кількості з новими числами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Х.6
Початкове судоку
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися