Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Рівняння – це математичний вираз, де одне з чисел замінюється літерою, яка використовується як символ без свого мовленнєвого значення, лише для умовного позначення «порожнини» у формулі. Тепер, коли учень вже може відрізнити рівняння від прикладу, настав час на практиці закріпити це знання, вирішивши кілька рівнянь. Цим і займеться дитина у ході виконання цього завдання. На екрані перед учнем на кожному етапі нове рівняння. Воно може містити або дію додавання, або дію віднімання – на кожному рівні не тільки рівняння й цифри в ньому змінюються, а й математична дія також. Невідомий компонент традиційно заміняється літерою «х», тобто «ікс», або «у», тобто «ігрек». Під виразом є кілька варіантів цього самого невідомого. Важливо, щоб дитина використала цю вправу як можливість звикнути до формату подання інформації у рівняннях. В майбутньому учень буде вирішувати досить складні, обʼємні та багатокомпонентні вирази. Наразі ж учень має усвідомити, що рівняння не дарма походить від слова «рівно», тобто від знаку рівності. «Ікс» дорівнює тому чи іншому числу. Отже, дитині треба підставити кожен з варіантів на положення «х» у виразі, виконати його і переконатись у тому, чи це число підходить, чи ні. Коли учень це зробить, то зможе обрати той «ікс», який дійсно означає правильний числовий варіант.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.2
Початки рівняння на додавання/віднімання
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися