Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Одиниці виміру, які знаходяться в рамках однієї системи і використовуються для виміру однієї й тієї самої характеристики обʼєкта, можуть досить сильно відрізнятись одне від одного в плані пропорцій. Наприклад, в одному сантиметрі десять міліметрів, і в одному дециметрі десять сантиметрів – між собою пропорції зберігаються. А от в одному кілометрі вже тисяча метрів, а не десять чи навіть сто, хоча метр і кілометр не мають між собою додаткових одиниць виміру. У ході виконання цього завдання дитина навчиться порівнювати між собою такі от різні одиниці виміру. У вправі робиться наголос на тому, що перше, на що треба звертати увагу при порівнянні одиниць – це саме назва мір. Навіть якщо метрів, скажімо, «786», це все рівно менше (і значно менше), ніж півтора кілометри. На екрані перед учнем міститься зображення двох обʼєктів, і їх виміряли за допомогою підходящих одиниць. Наприклад, кружка з чаєм та бочка води. В кружці  близько трьох сотень мілілітрів, а в діжці – біля десятка літрів рідини. Хоча цифра, яка оцінює обʼєм в кружці значно більша, ніж та, що оцінює обʼєм у діжці, очевидно, що у другій рідини значно більше. Учень має поставити відповідний знак у порожній квадратик між підписаними малюнками, щоб пройти на наступний етап до аналогічної пари. Ілюстрації, які супроводжують цифрові виміри, мають на меті наголосити на особливостях виміру різних одиниць та урізноманітнити візуальний ряд завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.6
Порівняння одиниць вимірювання
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися