Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Для двовимірних фігур головним параметром, який її визначає, є кількість та співвідношення сторін та кутів у ній. Коли учень робить свої перші кроки на шляху до вивчення цієї теми, то саме з опрацювання підтеми кутів і сторін треба починати. На екрані перед дитиною на кожному етапі завдання знаходиться зображення кількох фігур. Вони відрізняються за кольором та, іноді, за розміром, але на ці ознаки звертати увагу не варто. Єдине, на що має дивитись учень – це сторони та кути. Над фігурами є завдання, в якому вказано критерій відбору. Наприклад, в одному завданні треба знайти фігуру з найменшою кількістю сторін, а в іншому рівні вправи – з найбільшою. Після цього відповідну фігуру треба передати додатковому персонажу, який знаходиться на екрані. Його наявність робить вправу більш цікавою та інтерактивною. Поступово, рухаючись між етапами (а передати правильну фігуру – це все, що потрібно зробити, що потрапити на новий рівень завдання), дитина згадає вже всі відомі їй двовимірні фігури, оскільки на кожному рівні учень стикатиметься з новою трійкою. Хоча згадувати назви фігур у цій вправі і не доведеться, завдання все рівно стимулює памʼять, а головне – дає зрозуміти, на що саме слід звертати увагу дитині при роботі з фігурами цього типу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.2
Порівняння сторін або кутів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися